Телефонні лінії перевантажені, оформляйте самостійно на сайті для прискорення замовлення
Телефонні лінії перевантажені, оформляйте самостійно на сайті для прискорення замовлення

Гравіювання ювелірних виробів

Прайс-лист

Гравіювання каблучки50 хвилин300 грн.


Гравіювання на браслеті40 хвилин 220 грн.


Гравіювання підвіска25 хвилин 180 грн.


Гравіювання каблучки50 хвилин 300 грн.


Гравіювання на браслеті40 хвилин 220 грн.


Гравіювання підвіска25 хвилин 180 грн.

Замовити гравіювання просто зараз

engrave

Точність гравіювання

Висока точність передачі зображення, тексту, фотографії

engrave

Довговічність

Гравіювання лазером стійка до механічного впливу

engrave

Оперативність

Висока швидкість нанесения гравіювання

engrave

Доставка поштою

Доставка Новою Поштою, Укрпоштою в міста України

Вважається, що побажання і написи, які вигравіювані на різних прикрасах, обов'язково збуваються, а також приносять удачу своїм власникам. Гравіювання на ювелірних виробах наповнює їх особливим змістом та робить їх унікальними.

engrave Гравіювання ювелірних виробів - це нанесення на їх поверхню написів або зображень шляхом видалення тонкого шару металу. Відмінною рисою такого способу обробки є те, що текст або картинка, які вирізаються на поверхні, ніколи не зітруться. Гравіювання на ювелірних виробах часто роблять, якщо хочуть увічнити важливу подія, наприклад, заручини або весілля. Напис на прикрасі, призначеній для подарунка, буде довго зігрівати одержувача, нагадуючи йому про той момент, коли він його отримав.

Ми пропонуємо послуги лазерного гравіювання ювелірних виробів. Дана технологія дозволяє наносити високоякісні зображення і написи на будь-які предмети, незалежно від їх форми та матеріалу, з якого вони виготовлені. Малюнок або текст, який був вирізаний променем лазера, стає невід'ємною частиною прикраси, надає їй особливого шарму та неповторності.

engrave
engrave
engrave
engrave

Для гравіювання на ювелірних виробах використовується спеціальне обладнання. У комп'ютер додається зображення, яке ви хочете отримати на готовому виробі. Це може бути будь-яка картинка, в тому числі фотографія або який-небудь текст. При цьому напис може бути зроблений будь-якю мовою і будь-яким шрифтом. Комп'ютер стежить за тим, щоб лазер абсолютно точно переніс цифрове зображення на готовий виріб. Вручну домогтися такої точності та якості неможливо.

Гравіювання ювелірних виробів можливе з однієї або двох сторін. Точний лазер знімає лише тонкий шар з поверхні, тому гравіювання можна застосовувати для вирізання зображень і написів на будь-яких виробах, в тому числі годиннику, ложечці, сережках, кулонах, браслетах, запонки та ін.

Передзвоніть мені

Чат-онлайн

Viber

Telegram

Messenger

info@engrave.com.ua

Зворотній зв'язок

Связаться с нами

Зв'язатися
з нами

Обратный звонок
Telephone Viber Facebook Message Mail Chat Facebook
Close